nasze Osiągniecia

Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu.” - Thomas Edison

Jesteśmy  laureatem kolejnej prestiżowej nagrody zdobytej tym razem w konkursie Gazele Biznesu.

Wyróżnienie przyznawane przez Puls Biznesu, które jest potwierdzeniem dynamicznego rozwoju naszego Zakładu.

Mamy zaszczyt poinformować, iż nasza Stacja została Laureatem w VIII edycji konkursu „Organizacja ucząca się” w kategorii Sektor publiczny. Dodatkowo otrzymana nagroda pieniężna w wysokości 5000,00 zł zostanie przeznaczona na dalsze podnoszenie kwalifikacji przez pracowników. Celem konkursu „Organizacja ucząca się 2023" jest promowanie pracodawców, którzy inwestują w rozwój kompetencji pracowników, są zorientowani na zarządzanie wiedzą. Organizatorem konkursu był Wojewódzki Urząd Pracy we współpracy z Politechniką Białostocką

Jesteśmy niesamowicie dumni i szczęśliwi z naszego sukcesu, jakim jest otrzymanie nagrody "Kryształ Przetargów Publicznych 2023" dla najlepszego Zamawiającego w kategorii Obiekty użyteczności publicznej.

Mamy zaszczyt poinformować, iż znaleźliśmy się w gronie finalistów 6. edycji Konkursu „Zdrowa Przyszłość - Inspiracje” w kategorii „Działania na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia pracowników” To ogromny zaszczyt i wyróżnienie.

Jesteśmy niesamowicie dumni i szczęśliwi z naszego sukcesu, jakim jest otrzymanie nagrody "Kryształ Przetargów Publicznych 2023" dla najlepszego Zamawiającego w kategorii Obiekty użyteczności publicznej.

Niniejszym informujemy, iż SP ZOZ WSPR w Białymstoku dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w piątek (10 lutego) Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku odebrał z rąk Wojewody pamiątkowy grawerton za dotychczasową współpracę w związku z jubileuszem 10-lecia Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Białymstoku oraz obchodami Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową:

https://www.gov.pl/web/uw-podlaski/europejski-dzien-numeru-alarmowego-112---10-lecie-cpr-w-bialymstoku

Podczas XVII Międzynarodowych Zimowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym Naszą Stację reprezentował zespół w składzie Adam Jakubowski, Klaudia Bielska i Norbert Kwiatkowski, który zdobył puchar jako najlepszy zespół na zadaniu "Zimna jak głaz".

Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Stacji.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasz Zakład po raz kolejny uzyskał tytuł GAZELI BIZNESU. Tym razem w rankingu zdobyliśmy 8 miejsce w województwie podlaskim. Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową gazele.pl

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasz Zakład po raz kolejny uzyskał tytuł GAZELI BIZNESU.

Ranking został opublikowany w specjalnym grudniowym dodatku do dziennika „Puls Biznesu”, a ponadto znajduje się na stronie internetowej gazele.pl.

Z radością informujemy o sukcesie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku. W XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Podlaskiego zdobyliśmy wyróżnienie, tym bardziej jesteśmy dumni, iż wśród jednostek zajmujących się ochroną zdrowia w województwie podlaskim jesteśmy w ścisłej czołówce.

Z radością informujemy o sukcesie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku. W XII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Podlaskiego zdobyliśmy wyróżnienie, tym bardziej jesteśmy dumni, iż wśród jednostek zajmujących się ochroną zdrowia w województwie podlaskim jesteśmy w ścisłej czołówce.

Jest nam miło poinformować, iż Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku otrzymała wyróżnienie w konkursie Organizacja Ucząca Się 2019 w kategorii Sektor Publiczny.

Jest nam miło poinformować, iż Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku otrzymała wyróżnienie w konkursie Organizacja Ucząca Się 2018 w kategorii Sektor Publiczny.

SP ZOZ WSPR w Białymstoku ma zaszczyt poinformować, iż decyzją Ministra Zdrowia Panu Dyrektorowi Bogdanowi Kalickiemu została przyznana Nagroda im. Bł. Gerarda za rok 2018 w kategorii: Zarządzanie Ratownictwem.

         Minister Zdrowia przyznaje nagrodę raz w roku 2-3 osobom szczególnie zasłużonym dla ratownictwa medycznego w kraju, aby wyróżnić i uhonorować za wybitne osiągnięcia w ratownictwie medycznym lub działania na rzecz systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne.

W dobrze zarządzanej placówce ochrony zdrowia dbałość o wynik finansowy to warunek dalszego rozwoju, inwestowania w nowoczesny sprzęt dla ciągłego polepszania warunków leczenia pacjenta. W tym samodzielnym publicznym zakładzie opieki zdrowotnej nie zapomina się o innych elementach, jak promocja zdrowia i profilaktyka w lokalnej społeczności i troska o pracowników. Dlategoteż SP ZOZ WSPR w Białymstoku została wyróżniona Certyfikatem Brązowego Lidera Ochrony Zdrowia 2018 w kategorii Skuteczne Zarządzanie w Ochronie Zdrowia

Z przyjemnością informujemy, iż 21.03.2017 r. z rąk prezydenta Rzeczpospolitej Polski Andrzeja Dudy otrzymaliśmy certyfikat: „Pracodawca przyjazny pracownikom”. Uzyskany Certyfikat świadczy o poszanowaniu praw pracowniczych, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe, a wartością nadrzędną naszego zakładu jest poszanowanie praw i godności pracowników.

W grudniu 2015 roku nasza jednostka uzyskała tytuł GAZELI BIZNESU 2015. Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W konkursie tym wyłaniane są firmy małej lub średniej wielkości, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. SP ZOZ WSPR w Białymstoku zatrudnia 454 osoby, zaś na przestrzeni trzech ostatnich lat zwiększyła swoje przychody o 107%. Ranking został opublikowany w specjalnym grudniowym dodatku do dziennika „Puls Biznesu”, a ponadto znajduje się na stronie internetowej gazele.pl.

Z przyjemnością informujemy o sukcesie, który odnieśli Nasi pracownicy. Pani Dorota Mielech została laureatką I nagrody etapu wojewódzkiego IX Ogólnopolskiego Konkursu "Pielęgniarka Roku 2013", natomiast Pan Tomasz Perłowski zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Miło jest nam poinformować, iż SP ZOZ WSPR w Białymstoku zajęła II miejsce w plebiscycie Perły Medycyny 2013 w kategorii "Ratownictwo medyczne i transport sanitarny". Plebiscytowi patronował m.in. Związek Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ.

Z przyjemnością informujemy, że nasz Zakład otrzymał wyróżnienie w konkursie Firma Roku 2011.